Üzletfejlesztési menedzsert keresünk

Az Aspectis Kft. - Magyarország egyik vezető biztonságtechnikai disztribútora - üzletfejlesztési menedzsert keres csapatába.

wanted-banner_c_720pixTe vagy az ideális jelölt, ha a biztonságtechnika a véredben van, releváns munkatapasztalattal rendelkezel, beszélsz angolul és szeretnél egy olyan gyártó képviselőjeként dolgozni, melynek referenciái közt szerepel a Duna Aréna vagy az éppen megújuló Szépművészeti Múzeum. A pozícióban lehetőséged nyílik együttműködni az iparág jelentős gyártójával és az ország vezető biztonságtechnikai és IT cégeivel. Feladatod lesz a potenciális partnerekkel történő napi kapcsolattartás, oktatások, termékismertetők szervezése részükre és a különböző projektekben történő segítésük.

 Mivel a pozícióhoz kapcsolódóan telefonálni, adminisztrálni és utazni is szükséges, így Te ezekhez készségekkel és jogosítvánnyal rendelkezel, mi viszont céges telefont, számítógépet és autót biztosítunk részedre. Amennyiben éppen nem úton vagy, úgy remek irodai hangulat vár rád egy sikeres közösségben. Számunkra az is fontos, hogy ne csak a munkában, de a magánéletben is elérd céljaidat, ezért a folyamatos szakmai fejlődés mellett kiemelt bérezést kínálunk számodra!

A pozíció betöltéséhez rendelkezned kell:

  • magabiztos angol nyelvtudással szóban és írásban, de nyelvvizsga bizonyítvány nem kérünk
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • biztonságtechnikai értékesítés területén szerzett tapasztalattal
  • utazási hajlandósággal
  • jó kommunikációs készséggel

A munkakör betöltésének során előnyként értékeljük:

  • amennyiben budapesti lakhellyel rendelkezel
  • jelenleg is biztonságtechnikai értékesítőként dolgozol
  • ha rendelkezel releváns kapcsolati tőkével

Ha csatlakozol hozzánk akkor:

  • tagja leszel egy sikeres csapatnak
  • élvezni fogod a jó munkahelyi légkört
  • lesz céges telefonod, laptopod és autód

Hogyan jelentkezhetsz?

Nézd át weboldalunkat, hogy még több információt megismerj rólunk és küldd el az önéletrajzodat a info@aspectis.hu email címre. Kérlek a tárgymezőben tüntesd fel, hogy Üzletfejlesztési menedzser pozícióra jelentkeze.

Ha írsz egy motivációs levelet is arról, hogy miért szeretnél nekünk dolgozni, akkor garantáltan visszahívunk telefonon!

Üdvözlettel,

Az Aspectis Kft. csapata

A hirdetés innen le is tölthető pdf formátumban:

WANTED_hirdetes

Hírlevél feliratkozás